Falsi - Web Auction 97

Visualisierung: GridGridList

Los Nr. 2762

Falsi

Ferdinando VII (1808-1821) - 8 Reali - 1809 ? TH - (AG g. 19,88) - MB

Los Nr. 2763

Falsi

Carlo Felice (1821-1831) - 5 Lire - 1825 G - (AG g. 24,15) - BB

Los Nr. 2764

Falsi

Carlo Alberto (1831-1849) - 5 Lire - 1839 T - (AG g. 24,6) - qBB

Los Nr. 2765

Falsi

Pio XII (1939-1958) - 100 Lire - 1955 - (AU g. 5,19) - SPL