<< Los Nr. 66 - BULGARIA. ...   Los Nr. 68 - BULGARIA. ... >>

Los Nr. 67 - Web Auction 117

Ausrufpreis:
30,00 EUR
40,00 EUR

BULGARIA. Ferdinando I (1887-1918). 5 Leva 1894 KB. Ag. KM#18. BB+/qSPL