<< Los Nr. 17 - BUSTO MULIEBRE ...   Los Nr. 19 - DIONISO SU ... >>

Los Nr. 18 - Auction 40

Schätzpreis:
300,00-500,00 EUR
Ausrufpreis:
200,00 EUR
380,00 EUR
8

BUSTO MULIEBRE DA LARARIO
II – III secolo d.C.; alt. cm 17;
PROVENIENZA: