<< Los Nr. 35 - KANTHAROS ...   Los Nr. 37 - KANTHAROS ... >>

Los Nr. 36 - Auction 40

Schätzpreis:
300,00-500,00 EUR
Ausrufpreis:
260,00 EUR
360,00 EUR
6

OINOCHOE GRAFFITA IN IMPASTO BUCCHEROIDE
Etruria, inizi del VII secolo a.C.; alt. cm 27;
PROVENIENZA: