<< Los Nr. 55 - ATTINGITOIO IN ...   Los Nr. 57 - OINOCHOE ... >>

Los Nr. 56 - Auction 40

Schätzpreis:
500,00-700,00 EUR
Ausrufpreis:
360,00 EUR
360,00 EUR

COPPIA DI OINOCHOAI IN BUCCHERO
Etruria, fine del VII secolo a.C.; alt. cm 25 e 20;
PROVENIENZA: