<< Los Nr. 222 - SIGILLO ...   Los Nr. 224 - MESOMPHALOS ... >>

Los Nr. 223 - Auction 40

Schätzpreis:
400,00-500,00 EUR
Ausrufpreis:
260,00 EUR
260,00 EUR

PHIALE ACHEMENIDE IN BRONZO
Persia, V – IV secolo a.C.; alt. cm 6; diam. cm 25;
PROVENIENZA