<< Los Nr. 223 - PHIALE ...   Los Nr. 225 - MESOMPHALOS ... >>

Los Nr. 224 - Auction 40

Schätzpreis:
300,00-400,00 EUR
Ausrufpreis:
220,00 EUR
220,00 EUR

MESOMPHALOS PHIALE ACHEMENIDE IN BRONZO
Persia, V – IV secolo a.C.; alt. cm 7,5; diam. cm 14,5;
PROVENIENZA: