<< Los Nr. 225 - MESOMPHALOS ...   Los Nr. 227 - BACILE IN ... >>

Los Nr. 226 - Auction 40

Schätzpreis:
300,00-400,00 EUR
Ausrufpreis:
190,00 EUR
0,00 EUR

PHIALE ACHEMENIDE IN BRONZO
Persia, V – IV secolo a.C.; alt. cm 6; diam. cm 17;
PROVENIENZA