Los Nr. 16 - Auction 41

Los Nr. 16

World Coins
GERMANIA - NURNBERG - Città Libera - Ducato - 1649 - (AU g. 3,5) R Fr. 1832SPL-FDC
700,00 EUR
8

GERMANIA - NURNBERG - Città Libera - Ducato - 1649 - (AU g. 3,5) R Fr. 1832
SPL-FDC