Los Nr. 80 - Auction 41

Los Nr. 80

Italian Mints
BOLOGNA - Pio VII (1800-1823) - Scudo - 1818 A. XVIII - AG R Pag. 87/87b; Mont. 98/100 Bella patinaSPL-FDC
550,00 EUR
7

BOLOGNA - Pio VII (1800-1823) - Scudo - 1818 A. XVIII - AG R Pag. 87/87b; Mont. 98/100 Bella patina
SPL-FDC