Los Nr. 637 - E-Live Auction 54

Los Nr. 637

World Coins
AUSTRIA-NEDERLAND - Giuseppe II d'Asburgo-Lorena (1780-1790) - 1/4 di tallero - 1788 H - AG Kr. 38 - BB+/SPL

AUSTRIA-NEDERLAND - Giuseppe II d'Asburgo-Lorena (1780-1790) - 1/4 di tallero - 1788 H - AG Kr. 38

Erhaltung: BB+/SPL