<< Los Nr. 17 - AUSTRIA - ...   Los Nr. 19 - AUSTRIA - ... >>

Los Nr. 18 - E-Live Auction 69

Schätzpreis:
15,00 EUR
Ausrufpreis:
10,00 EUR
15,00 EUR

AUSTRIA - Sigismondo Francesco (1662-1665) - 3 Kreuzer - 1665 - AG Kr. 1209 Zecca di Hall
BB-SPL