Los Nr. 18 - Web Auction 69

Los Nr. 18

World Coins
AUSTRIA - Sigismondo Francesco (1662-1665) - 3 Kreuzer - 1665 - AG Kr. 1209 Zecca di HallBB-SPL
15,00 EUR

AUSTRIA - Sigismondo Francesco (1662-1665) - 3 Kreuzer - 1665 - AG Kr. 1209 Zecca di Hall
BB-SPL