Los Nr. 51 - Web Auction 69

Los Nr. 51

World Coins
EQUADOR - Repubblica - 2 Escudos - 1835 - AU RR Kr. 16BB-SPL

EQUADOR - Repubblica - 2 Escudos - 1835 - AU RR Kr. 16
BB-SPL