<< Los Nr. 13 - AUSTRALIA - ...   Los Nr. 15 - AUSTRALIA - ... >>

Los Nr. 14 - Web Auction 90

Ausrufpreis:
335,00 EUR
355,00 EUR

AUSTRALIA - Vittoria (1837-1901) - Sterlina - 1880 M - San Giorgio - AU Kr. 7
BB+/qSPL