Los Nr. 48 - Web Auction 90

Los Nr. 48

World Coins
BULGARIA - Ferdinando I (1887-1918) - 50 Stotinki - 1913 - AG Kr. 30 SPL-FDC
10,00 EUR

BULGARIA - Ferdinando I (1887-1918) - 50 Stotinki - 1913 - AG Kr. 30
SPL-FDC