<< Los Nr. 15 - AUSTRIA - ...   Los Nr. 17 - ... >>

Los Nr. 16 - Web Auction 97

400,00 EUR
19

AUSTRIA - Maria Teresa d'Austria (1740-1780) - Tallero - 1780 - AG - BB-SPL