<< Los Nr. 16 - AUSTRIA - ...   Los Nr. 18 - BELGIO - ... >>

Los Nr. 17 - Web Auction 97

100,00 EUR

AUSTRIA-NEDERLAND - Francesco II (1792-1806) - Tallero - 1796 B - AG Kr. 62.2 - SPL-FDC