<< Los Nr. 27 - CANADA - ...   Los Nr. 29 - CANADA - ... >>

Los Nr. 28 - Web Auction 97

35,00 EUR

CANADA - Giorgio VI (1936-1952) - Dollaro - 1937 - AG Kr. 37 - SPL-FDC