<< Los Nr. 185 - ROMA - 2 ...   Los Nr. 187 - ROMA - 2 ... >>

Los Nr. 186 - Web Auction 97

ROMA - 2 Baiocchi - (CU g. 17,55) Pag. 29a; Mont. 37 Sigle G.H. - BB-SPL