Los Nr. 282 - Web Auction 97

Los Nr. 282

Italian Mints
DESANA - Delfino Tizzone (1583-1598) - Liard - Lettera H coronata - R/ Croce gigliata - (MI g. 0,78) RR MIR 512 - BB-SPL
55,00 EUR