Los Nr. 284 - Web Auction 97

Los Nr. 284

Italian Mints
FANO - Gregorio XIII (1572-1585) - Quattrino - Stemma con chiavi decussate - R/ Busto di San Pietro - (MI g. 0,54) R CNI 165; Munt. 401 ... Weiter

FANO - Gregorio XIII (1572-1585) - Quattrino - Stemma con chiavi decussate - R/ Busto di San Pietro - (MI g. 0,54) R CNI 165; Munt. 401 var. I - BB-SPL