Lot 18 - Auction 40 - Antiquities - Rome - 19 December 2017

300,00-500,00 EUR
200,00 EUR
380,00 EUR
8

BUSTO MULIEBRE DA LARARIO
II – III secolo d.C.; alt. cm 17;
PROVENIENZA: