Lot 19 - Auction 40 - Antiquities - Rome - 19 December 2017

300,00-500,00 EUR
200,00 EUR
340,00 EUR
7

DIONISO SU PANTERA
III – II secolo a.C.; alt. cm 18;
PROVENIENZA: