Lot 30 - Auction 40 - Antiquities - Rome - 19 December 2017

200,00-400,00 EUR
150,00 EUR
150,00 EUR

CINGHIALE VOTIVO
III – II secolo a.C.; lungh. cm 10;
PROVENIENZA: