<< Lot 26 - GRECIA - Otto ...   Lot 28 - IRAN - Reza ... >>

Lot 27 - Auction 41

IRAN - Reza Pahlavi (1941-1979) - 5 Pahlevi - 1339 (1960) - AU R Kr. 1164 2.225 pezzi coniati
SPL-FDC