Lot 637 - E-Live Auction 54 - Numismatics - Rome: 24-25 February 2018

50,00 EUR
0,00 EUR

AUSTRIA-NEDERLAND - Giuseppe II d'Asburgo-Lorena (1780-1790) - 1/4 di tallero - 1788 H - AG Kr. 38

Grading/Status: BB+/SPL