Lot 642 - E-Live Auction 54 - Numismatics - Rome: 24-25 February 2018

150,00 EUR
260,00 EUR
8

AUSTRIA - Giuseppe I (1705-1711) - Tallero - 1706 - AG Kr. 1438.1 Appiccagnolo rimosso

Grading/Status: BB-SPL