<< Lot 1 - AJMAN - Rashid ...   Lot 3 - ALBANIA - ... >>

Lot 2 - E-Live Auction 79

Price:
36,00 EUR

ALBANIA - Zogu I (1925-1939) - 0,25 Lek - 1927 - NI R Kr. 3 assieme a 0,50 lek 1926 (SPL) - Lotto di due monete - qSPL