<< Lot 15 - AUSTRIA - ...   Lot 17 - ... >>

Lot 16 - Web-Auction 97

400,00 EUR
19

AUSTRIA - Maria Teresa d'Austria (1740-1780) - Tallero - 1780 - AG - BB-SPL