<< Lotto 1085 - Messina, ...   Lotto 1087 - Messina, ... >>

Lotto 1086 - Asta 12

Stima:
300,00 EUR
Base d'asta:
240,00 EUR

Messina, Filippo II (1556-1598), 4 tarì, 1561; AR (g 11,64; mm 32; h 6); Spahr 37.
Patina di medagliere, bb+.

Stato lotto: