<< Lotto 57 - Lucania, ...   Lotto 59 - Lucania, ... >>

Lotto 58 - Asta 29

Stima:
500,00 GBP
Base d'asta:
180,00 GBP
Aggiudicazione:
380,00 GBP
11

Lucania, Metaponto, Dracma, c. 540-510 a.C.; AR (g 2,77; mm 18; h 12); MET, spiga, Rv. Spiga incusa. HNItaly 1460; Noe 33. Patina di collezione, q.spl.

Stato lotto: