<< Lotto 9 - AFRICA ...   Lotto 11 - AJMAN. AR 5 ... >>

Lotto 10 - E-Auction 117

28,80 EUR

AFRICA ORIENTALE TEDESCA. Guglielmo II (1888-1918). Pesa - 1892 - CU Kr. 1 - BB-SPL

Stato lotto: