<< Lotto 1040 - Carlo Emanuele ...   Lotto 1042 - Carlo Emanuele ... >>

Lotto 1041 - E-Auction 117

240,00 EUR

Carlo Emanuele III (1730-1773) - Mezzo scudo - 1770 - AG RR Mont. 188 - BB-SPL

Stato lotto: