<< Lotto 1059 - Carlo Felice ...   Lotto 1061 - Carlo Felice ... >>

Lotto 1060 - E-Auction 117

Base d'asta:
90,00 EUR
Aggiudicazione:
95,00 EUR

Carlo Felice (1821-1831) - 5 Lire - 1829 G - AG Pag. 76; Mont. 68 Patinata - qSPL

Stato lotto: