<< Lotto 1065 - Carlo Alberto ...   Lotto 1067 - Carlo Alberto ... >>

Lotto 1066 - E-Auction 117

Base d'asta:
330,00 EUR
Aggiudicazione:
330,00 EUR

Carlo Alberto (1831-1849) - 20 Lire - 1831 G - AU R Pag. 173; Mont. 41 - BB/qSPL

Stato lotto: