• Asta 41
<< Lotto 26 - GRECIA - Otto ...   Lotto 28 - IRAN - Reza ... >>

Lotto 27 - Asta 41

IRAN - Reza Pahlavi (1941-1979) - 5 Pahlevi - 1339 (1960) - AU R Kr. 1164 2.225 pezzi coniati
SPL-FDC

Stato lotto: