• Asta 24
<< Lotto 18 - Campania, ...   Lotto 20 - Campania, ... >>

Lotto 19 - Asta 24

Aggiudicazione:
240,00 GBP
8

Campania, Didracma, Cales, c. 265-240 a.C.; AE (g 7,14; mm 20; h 5); CALENO, testa laureata di Apollo a s.; a d., fulmine, Rv. Toro androprosopo a d.; sopra, lira; sotto, stella; in ex. CALENO. HNItaly 436.
Patina verde, bb+.

Stato lotto: