• Asta 58
<< Lotto 16 - Oinochoe ...   Lotto 18 - Kyathos ... >>

Lotto 17 - Asta 58

Piccola oinochoe etrusca in bucchero
Fine del VII secolo a.C.
alt. cm 13,5

PROVENIENZA

Stato lotto: