<< Lotto 6 - ARUBA - ...   Lotto 8 - AUSTRALIA - ... >>

Lotto 7 - E-Live Auction 79

Base d'asta:
330,00 EUR
460,00 EUR

AUSTRALIA - Vittoria (1837-1901) - Sterlina - 1872 M - Stemma - AU RR Kr. 6 - BB+/qSPL

Stato lotto: