<< Lotto 7 - AUSTRALIA - ...   Lotto 9 - AUSTRALIA - ... >>

Lotto 8 - E-Live Auction 79

Base d'asta:
300,00 EUR
340,00 EUR
4

AUSTRALIA - Vittoria (1837-1901) - Sterlina - 1873 M - San Giorgio - AU R Kr. 7 - BB-SPL

Stato lotto: