<< Lotto 28 - AUSTRIA - ...   Lotto 30 - BELGIO - ... >>

Lotto 29 - E-Live Auction 79

Base d'asta:
60,00 EUR
90,00 EUR
4

FRANCIA - Luigi Filippo I (1830-1848) - 5 Franchi - 1848 A   - AG Kr. 749.1 Lievemente pulita SPL-FDC

Stato lotto: