<< Lotto 729 - Nerva (96-98), ...   Lotto 731 - Traiano ... >>

Lotto 730 - Asta 12

Stima:
450,00 EUR
Base d'asta:
360,00 EUR

Patina verde scura, spl / spl+.

Stato lotto: