<< Лот 9 - AFRICA ...   Лот 11 - AJMAN. AR 5 ... >>

Лот 10 - Web Auction 117

Цена:
28,80 EUR

AFRICA ORIENTALE TEDESCA. Guglielmo II (1888-1918). Pesa - 1892 - CU Kr. 1 - BB-SPL