• Auction 115

Лот 140 - Auction 115

Лот 140

A POLYCHROME ENAMELLED PORCELAIN VASE China, 20th century
Оценка:
100,00/150,00 €
Цена:
100,80 EUR

A POLYCHROME ENAMELLED PORCELAIN VASE
China, 20th century

46 x 20 X 20 cm

Provenance: Italian private collection.