<< Лот 692 - Vespasiano ...   Лот 694 - Vespasiano ... >>

Лот 693 - Auction 12

Оценка:
200,00 EUR
160,00 EUR

Vespasiano (69-79), Denario, Roma, 70-72 d.C.; AR (g 3,22; mm 16; h 6); [IMP CAES VES] - P AVG P M, testa laureata a d., Rv. AVGVR / [T]RI POT, simpulum, aspergillum, brocca e lituus. RIC I 30 = II 43; C 43.
Leggera patina, spl - spl+.