<< Los Nr. 16 - AUSTRIA - ...   Los Nr. 18 - AUSTRIA - ... >>

Los Nr. 17 - E-Live Auction 69

Schätzpreis:
15,00 EUR
Ausrufpreis:
10,00 EUR
15,00 EUR

AUSTRIA - Leopoldo I (1658-1705) - 3 Kreuzer - 1694 Hall - AG Kr. 1356 Foro
SPL/qSPL