Los Nr. 193 - Web Auction 69

Los Nr. 193

World Coins
SPAGNA - Ferdinando VII (1808-1833) - 4 Escudos - 1820 M - AU Kr. 484BB+/qSPL

SPAGNA - Ferdinando VII (1808-1833) - 4 Escudos - 1820 M - AU Kr. 484
BB+/qSPL