<< Los Nr. 729 - Nerva (96-98), ...   Los Nr. 731 - Traiano ... >>

Los Nr. 730 - Auktion 12

Schätzpreis:
450,00 EUR
Ausrufpreis:
360,00 EUR

Patina verde scura, spl / spl+.