<< Los Nr. 19 - AUSTRALIA - ...   Los Nr. 21 - AUSTRALIA - ... >>

Los Nr. 20 - Web Auction 90

Ausrufpreis:
335,00 EUR
375,00 EUR

AUSTRALIA - Vittoria (1837-1901) - Sterlina - 1900 S - Velata - AU Kr. 13
SPL-FDC